Welcome to myszkow.pl!
     Reklama
drzwi Częstochowa Drzwi Częstochowa

Czas na SI
czyli społeczeństwo informacyjne... w którym dynamiczny rozwój napędzanych  wiedzą technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT) – sprzężonych zwrotnie z zasobem wiedzy – oraz ich dyfuzja do wszystkich sektorów, implikują ekonomiczno-społeczne przemiany strukturalne i tworzą nowe możliwości w zakresie akceleracji rozwoju społeczno-gospodarczegoZarząd Województwa Śląskiego w grudniu 2008 roku podjął decyzję o rozpoczęciu konsultacji projektu Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego do roku 2015 "Śląskie mocne informacją". Do dnia 31 stycznia 2009 roku Urząd Marszałkowski zbierał uwagi oraz opinie dotyczących przedstawionego dokumentu a także sugestie i wnioski do przygotowywanej Prognozy oddziaływania na środowisko Projektu Strategii. Powstały projekt jest wynikiem prowadzonych dotychczas prac warsztatowych i konsultacji.


Strategia Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa ŚląskiegoNa pierwszy rzut oka dumnie i fachowo opisane pojęcie społeczeństwa informacyjnego może przeciętnego Kowalskiego zniechęcić nie mówiąc już o tym, że babcię Henię niewątpliwie odstraszy. Jak więc w przyjazny sposób określić problem przekonania społeczności do niewątpliwych plusów przystąpienia i czynnego uczestnictwa w takiej społeczności ?? Składają się na to dwa czynniki, czas i informacja. Od czego więc zaczniemy ?? - od pozostawienia Państwu czasu na samodzielną próbę przeanalizowania tematu, wnioski oraz wymianę zdań z nami, celem ukształtowania Państwa oczekiwań niezbędnych do  dalszego rozwoju projektu. Na początku, nasz system będzie zawierał wiele niedociągnięć i braków w tym także pozostawionych umyślnie przez naszych administratorów. Jaki w tym cel ??. Bardzo prosty - budowa intuicyjnego systemu zarządzania informacją, a tego nie stworzymy kilku osobowym gronem osób. Nie jest założeniem oddanie do Państwa wglądu kolejnego portalu który pozwoli tylko czytać .... "czytać coś czym Ktoś nas uraczył". Tak więc, pozostaje już tylko dodać, iż czas rozpocząć nasz mini koncert twórczych życzeń. Uwag, opinii i sugestii które przesyłane do nas znajdą realizację, rozgłos i zastosowanie w Państwa codziennym życiu.


Prawa autorskie © myszkow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Opublikowane: 2009-02-07 (3743 odsłon)

[ Wróć ]


Powered by dsi.pl

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.10 sekund